آخرین نوشته ها
آمار بازدید
بازدیدکنندگان تا کنون : ۹۲٫۲۳۲ نفر
بازدیدکنندگان امروز : ۹ نفر
تعداد یادداشت ها : ۱۹۸
بازدید از این یادداشت : ۱۲۹

پر بازدیدترین یادداشت ها :
سخنی کوتاه به جای مقدمه
مجالس میلاد حضرت سید الشهدا علیه السلام در جای جای جهان برگزار می شود. اما کمتر موردی شنیده یا دیده شده که گزارش مکتوب از ان تهیه شود. سندی که در پی می ‌ید، از معدود مواردی است که بانی مجلس، خود، گزارشی از مجلس میلاد بنویسد و برای آیندگان به یادگار بگذارد.
این گزارش را عالم متقی مرحوم آیة الله سید علی اصغر حکیم شوشتری نوادۀ بزرگوار محدث جلیل سید نعمة الله جزائری و پدر آیة الله سید محمد تقی حکیم (ساکن نیاوران تهران و مؤسس کتابخانۀ اهدائی به آستان قدس رضوی در نیاوران) از مجلس سوم شعبان 1339 قمری در مسجد حسین شوشتر نوشته است. (مسجد حسین را فردی به نام حسین بن حسن در قرن دهم در شوشتر بنیان نهاده و همچنان آباد و محل عبادت و مراجعۀ مردم است).
این گزارش برگی از گنجینۀ گرانسنگ استاد محمد علی شرف الدین است که بزرگوارانه در اختیار این بنده گذاشت. این بنده نیز برای اعلام و اظهار چنین لطف و محبت پدرانۀ حضرت استادی متن آن را در این فرصت منتشر می‌کند. گزارش پیوستی داشت که برای تکمیل استفاده در پی می‌آید.
برای مرحوم آیة الله سید علی اصغر حکیم، علوّ درجات و برای استاد شرف الدین، طول عمر و دوام توفیقات در پرتو عنایات حضرت بقیة الله عجّل الله فرجه از خدای بزرگ مسئلت می‌کنم.

 زیرنویس:

 زیرنویس:

 زیرنویس:

 زیرنویس:

 زیرنویس:

 زیرنویس:

 زیرنویس:

 زیرنویس:

 زیرنویس:

دانلود عکس‌ها با فرمت پی دی اف
پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۸:۵۳
نظراتنمایش ایمیل به مخاطبین

نمایش نظر در سایت